- Швидкість дії, м3/год:4,5
- Тип насоса:Пластинчасто-роторний
- Габаритні розміри, мм:334х128х222
- Потужність двигуна, кВт:0,25
- Вхід Ду:16
- Вихід Ду:16
Опис вакуумного пластинчасто-роторного насоса НВР-4,5Д
box-sizing: border-box; outline: none; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 15px;" /> 0З до плюс 35 none; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Roboto, sans-serif; Roboto, sans-serif; font-size: 15px;">С). Вимоги щодо якості електроенергії за ГОСТ 13109-97. Насос вакуумний пластинчасто-роторний НВР-4,5Д відповідають вимогам технічних умов. ТУ 3648-006-00218526-2002 , 85); font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 15px; />
box-sizing: border-box; /> Принцип роботи пластинчасто-роторного насоса НВР-4,5Д
На верхній площині корпусу насоса розміщена пробка для заливання робочої рідини. Пробка має радіальні отвори, через які відбувається вихлоп газу, що відкачується безпосередньо в приміщення. При необхідності відведення газу, що відкачується, з приміщення назовні замість пробки може встановлюватися оливка з ущільнювачем або фільтр, який постачається в комплекті з насосом на вимогу споживача. На торці корпусу є масловказівник для контролю рівня робочої рідини та пробка для зливу робочої рідини.
Ротора і пластини розташовані в циліндрах між кришками. Ротор, пластини, циліндр, задня кришка і середня кришка утворюють перший щабель, а ротор, пластини, циліндр, передня кришка і середня кришка другий ступінь. Кришки та циліндр першого ступеня фіксуються між собою циліндричними штифтами, кришки та циліндр II ступеня - конічними штифтами. Циліндр та кришки стягуються за допомогою болтів та шпильок, утворюючи робочі блоки, які кріпляться до стійки двома шпильками. Кожна паpa пластин у роторі приймається до внутрішньої поверхні циліндра пружинами. Обертання від електродвигуна до ротора II ступеня передається за допомогою вкладиша. Ротор ll ступеня обертає ротор I ступеня через хрестовину. Ротори обертаються у підшипниках ковзання, розміщених у кришках. Порожнини камер першого і другого ступенів послідовно з'єднані перепускним каналом в середній кришці. Герметичність першого та другого ступенів забезпечується за рахунок точності обробки торцевих поверхонь циліндра та кришок.
З метою запобігання витоків робочої рідини та натікання повітря з атмосфери в циліндр вал потопора II ступеня ущільнений манжетою. На циліндрах обох щаблів розташовані вихлопні клапани. Кожен клапан встановлений у корпусі та приймається до сідла пружиною. Система маслоподачі складається з фільтру та каналів по здачі робочої рідини до робочих елементів насоса. Робоча рідина за рахунок перепаду тисків каналу в передній кришці надходить в манжетний простір і в підшипник передньої кришки. Далі через калібрований отвір, що визначає витрату, в робочу порожнину. II ступеня. З Циліндра ll ступеня - в робочу порожнину I ступеня зазорами в підшипниках в середній кришці.
Газобалласний пристрій являє собою натікач, з зворотним клапанів, і складається з корпусу з пробкою і ущільнювачами . Для напуску повітря через газобапластовий пристрій необхідно відвернути пробку на 3-4 обороти. Повітря, через радіальні отвори в пробці та канали, розташовані в стійці та передній кришці, надходить у робочу порожнину II ступеня. Витрата повітря через газобаластовий пристрій визначається каліброваним отвором у передній кришці. Охолодження насоса примусове повітряне і здійснюється за рахунок інтенсивного обтікання ребер стійки і корпусу повітрям, що надходить від крильчатки електродвигуна.
- Низький рівень шуму
- Ефективний маслорозподіл
- Висока надійність насоса
- Pecypc до першого капітального ремонту 12500 год. протягом терміну служби 3 років, у тому числі термін зберігання 1 рік в упаковці виробника в складських приміщеннях
- Гарантійний термін експлуатації -12 місяців при гарантійному напрацюванні, що не перевищує 2500 годин
Експлуатаційні характеристики вакуумного насоса НВР-4,5Д
- За способом захисту людини від ураження електричним струмом насос відноситься до електрообладнання 1 класу за ГОСТ 12.2.007.0-75.
- Опір ізоляції обмоток електродвигуна має бути не менше 0,5 МОм.
- Перевищення температури корпусу насоса, що працює на граничному залишковому тиску, над температурою навколишнього середовища може досягати плюс 30°С, робочої рідини - плюс 60°С
- При відкачуванні пар води та парогазових сумішей рекомендується встановлювати пастки - відстійники (по одній з боку входу та виходу) для збору конденсату, який може утворитися в трубопроводах.
- Рекомендується частіша зміна робочої рідини, якщо насос працює в умовах, що викликають швидке забруднення та коксування робочої рідини (запиленість, вологість).
- Першу заміну робочої рідини слід проводити через 100 год роботи насоса, а надалі через 2500 год.
- Автоматичний вимикач на номінальний струм вибрати 0,8А з електромагнітним та тепловим розчеплювачем, що має клас захисту - I за ГОСТ 12.2.007.0-75.
- Рівні звукового тиску в октавних смугах частот, що створюються насосами на відстані 1 м від їх контуру, не повинні перевищувати значень, встановлених ГОСТ 12.1.003-83
Основні параметри вакуумного насоса НВР-4,5Д
Насосы | |
Мощность/обороты | 2,2/1500 |
Подача, м.куб./час | 18 |
Напор | 5*10(-2) |