Насос горизонтального типу. Складається з гідравлічної та механічної частин. Гідравлічну частину утворює корпус, який складається з простої спіралі (равлики), напірної камери і проточного отвору службовця для циркуляції води в корпусі при першому запуску насоса. лицьовій стороні корпусу насоса розташований всмоктувальний патрубок зі зворотним клапаном, який перешкоджає витіканню речовини, що перекачується, з порожнини насоса при перериванні роботи.Зворотний клапан закріплений за допомогою всмоктуючого партубка або всмоктуючого коліна. корпусу розташований стремень службовець для закріплення напірного трубопроводу або напірний патрубок для фланцевого з'єднання.
У насосі моноблочного виконання використовується двигун з подовженим валом безпосередньо на якому закріплене робоче колесо. у. У виконанні без приводу механічну частину утворює кришка корпусу і вал укладений в одному кульковому підшипнику. Вал ущільнюється шнуровим (здавлюваним) ущільненням, для запобігання швидкому зносу, у місці ущільнення вал закритий втулкою. Напрямок обертання ротора насоса - вліво.
Всмоктувальним та напірним трубопроводами в мобільному виконанні служать шланги. Всмоктуючий шланг до насоса приєднується за допомогою швидкороз'ємної муфти B75, інший кінець закінчений ситом, що всмоктує. Напірний шланг закріплюється за допомогою стремена і закінчується фланцем DN 65. Стандартні довжини всмоктувального трубопроводу 2, 3, 4, 5м - напірного 3м. Стаціонарний трубопровід приєднується за допомогою фланців DN 65. Агрегати в мобільному виконанні 3P+PE, 16A, 400V.